Kontakt - Międzynarodowy Przewóz Osób - OSKAR - Przewozy Oskar - Przewozy do Niemiec

Przejdź do treści


WYNAJEM BUSÓW OSKAR
tel.600 600 617
tel.602 191 226
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy możliwość wynajęcia minibusów Z KIEROWCĄ.
Nasze usługi obejmują także transfery z oraz na lotniska, przewozy lokalne oraz obsługę konferencji, wesel oraz innych zleceń.

Posiadamy międzynarodową licencję na przewozy pasażerskie w Unii Europejskiej oraz pozostałych krajach Europy.
Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie wykonane było należycie i spełniało oczekiwania naszych klientów. Priorytetem naszego zespołu jest zadowolenie klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy, zapewniający pełen profesjonalizm oraz odpowiednie umiejętności.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie, organizowany przez nas przewóz to komfortowa i bezpieczna podróż. Obowiązkowo zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny. Każdy zlecający ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego zawsze dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań. Wynajem busów u nas to sposób na bezpieczne i komfortowe podróżowanie.

Minibusy wypożyczane są najczęściej na:
° na imprezy okolicznościowe – śluby, wesela, rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie;
° koncerty;
° konferencje biznesowe;
° krajowe i zagraniczne wycieczki;
° wyjazdy integracyjne.
° Jeżeli potrzebujecie Państwo busa do przewozu osób na miejsce wypoczynku, do miejsc, które warto odwiedzić będąc na wakacjach lub do przewozu pracowników – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Bez względu na cel, nasza firma oddaje w Państwa ręce minibusy nowoczesne i komfortowe, które zapewniają bezpieczną i wygodną podróż.
°
Zapewniamy wysoki komfort oraz bezpieczeństwo podróży.
Wróć do spisu treści